Je zou denken dat mp3-spelers hun langste tijd wel hebben gehad in een tijd waarin bijna iedereen een smartphone heeft, maar toch worden ze nog steeds gemaakt. Zo komt Sony nu met de nieuwe Walkman E585, E384 en E383. Deze bieden 'Clear Audio'-technologieën die volgens Sony zorgen voor een rijk geluid vol details, met krachtige bastonen, kristalheldere hoge tonen en minder 'lekkage' tussen stereokanalen.
Ook zijn ze voorzien van de Digital Sound Enhancement Engine (DSEE), die - aldus Sony - de subtiele hoge frequenties herstelt die verloren gaan wanneer naar sterk gecomprimeerde digitale muziekbestanden wordt geluisterd. Daarnaast is er ook nog Sony's Virtualphones Technology (VPT), om het geluid te laten klinken alsof je in een studio, club of stadion staat.
De E585 heeft een batterij die na één keer opladen maar liefst 77 uur meegaat. Deze Walkman wordt geleverd met oortelefoons en biedt krachtige digitale ruisonderdrukking die het omgevingsgeluid vermindert tot 98 procent. Voor het eerst zijn op de Walkman E-serie ook FLAC-bestanden af te spelen.
De E384 en E383 moeten het doen met een batterij die 30 uur meegaat. Alle drie de modellen kunnen naast muziek ook video afspelen en foto's weergeven, en ze zijn voorzien van een FM-radio.
De Sony NWZ-E585 (16GB) gaat 140 kosten en heeft een zwarte aluminium behuizing. De Sony NWZ-E383 (4GB) en Sony NWZ-E384 (8GB), beschikbaar in zwart, blauw en rood, krijgen een prijs van respectievelijk 75 en 90 euro. Alle drie de modellen liggen vanaf augustus in de winkels.
17.07.2013 11:19• Ben Ik vind het eigenlijk eerder vreemd dat ze nog geen Walkman op Android uitgebracht hebben, met evt leuk achterkantje dat aan het ontwerp van de eerste doet denken.
Volgensmij heeft Walkman nog veel in zich om terug een sterker merk te kunnen worden. Vintage en oud zijn toch hip? Dus uitbrengen en versprijden zoals Apple met hun iPods en niet zoals pak Samsung met hun Galaxy players.
Nog een reden waarom je nooit elektronica in je auto moet laten liggenIedereen weet inmiddels dat het niet zo slim is om elektronica in je auto te laten liggen. De kans bestaat dan immers dat een ruit wordt ingetikt en je apparaten bij terugkomst verdwenen zijn. Sommige mensen laten echter toch bijvoorbeeld hun laptop liggen en verstoppen deze dan onder een stoel of in de achterbak, met het idee dat dieven dat dan niet zien. Ook dit is echter niet verstandig. »
Sony VAIO UX nu met 64GB SSDSony heeft zijn VAIO UX-umpc een flinke upgrade gegeven. Het apparaatje draait nu op Windows Vista Premium en is uitgerust met een snellere 1,2GHz Core 2 Solo U2200-processor en een 64GB SSD. De VAIO UX biedt een 4,5 inch scherm (1024 x 600), Wifi 802.11a/b/g, Bluetooth 2.0+EDR, een 1,3 megapixel webcam, een CF-slot, vingerafdrukscanner en 1GB geheugen. »