De Sharpin is een nieuwe gadget voor flipperkastfanaten. Het gaat om een op Android 9 draaiende digitale flipperkast met een 24 inch Full HD lcd-scherm en natuurlijk de knoppen die je van een echte flipperkast gewend bent.
De computer in de Sharpin beschikt over een 64 bit quad-core processor, 4GB werkgeheugen en een penta-core grafische processor. Je kunt er flipperkastgames als Pinball FX3 (Zen Pinball), The Pinball Arcade en Pinball Deluxe op spelen, maar ook andere games. In principe ondersteunt het apparaat alle Android-apps. Voor de bediening kun je ook via usb een controller, muis en toetsenbord aansluiten.
Flipperkastgames voor de pc, zoals Future Pinball en Virtual Pinball, kun je ook op de Sharpin spelen. Daarvoor hoef je alleen maar je pc aan te sluiten. Eventueel kun je nog een extra scherm bovenop de Sharpin zetten.
De Sharpin is als zelfbouwpakket (exclusief scherm) verkrijgbaar via crowdfundingsite Kickstarter voor 149 euro. Heb je geen zin om hem zelf in elkaar te zetten? Dan kun je ook een kant-en-klare versie kopen voor 599 euro.
PlayStation 4 is op één na best verkochte console aller tijdenDe Sony PlayStation 4 is de op één na best verkochte gameconsole aller tijden. Dit kwartaal gingen 2,8 miljoen exemplaren van de PS4 (en PS4 Pro) over de toonbank, terwijl in het vorige kwartaal al de mijlpaal van 100 miljoen werd bereikt. Daarmee passeerde de PS4 de eerste PlayStation, waarvan er 102,5 miljoen zijn verkocht. »
Sony VAIO UX nu met 64GB SSDSony heeft zijn VAIO UX-umpc een flinke upgrade gegeven. Het apparaatje draait nu op Windows Vista Premium en is uitgerust met een snellere 1,2GHz Core 2 Solo U2200-processor en een 64GB SSD. De VAIO UX biedt een 4,5 inch scherm (1024 x 600), Wifi 802.11a/b/g, Bluetooth 2.0+EDR, een 1,3 megapixel webcam, een CF-slot, vingerafdrukscanner en 1GB geheugen. »