Gadgetzone.nl - Home

Fisker Ocean wordt Fiskers eerste elektrische SUV

De 'betaalbare' auto wordt in januari gepresenteerd

 31 oktober 2019 14:47:21, door Robert Hagen,  


Fisker heeft bekendgemaakt dat zijn eerste elektrische SUV 'Ocean' gaat heten. De 'betaalbare' Fisker Ocean moet in 2021 op de markt komen en wordt over enkele maanden al gepresenteerd.

Op 4 januari 2020 onthult Fisker een prototype. Dit prototype is volgens de autofabrikant niet slechts voor de 'show', maar zal nagenoeg gelijk zijn aan het model dat daadwerkelijk in productie gaat. De onthulling zal te volgen zijn via een livestream.

Fisker Ocean, bovenaanzicht


De Ocean is voorzien van een zonnepaneel op het dak om de actieradius te vergroten. Fisker stelt dat het dak voor zeker 1.600 extra kilometers per jaar zal zorgen. In het interieur zijn veganistische materialen gebruikt, evenals stof gemaakt van afval dat uit de oceanen is gevist.

Op 27 november lanceert Fisker al een app, waarmee je een leasecontract kunt afsluiten. Op dezelfde dag worden ook meer details over de auto en de prijzen naar buiten gebracht. Hoeveel de Ocean gaat kosten, is dus nog niet bekend. Fisker heeft echter al eens laten vallen dat de prijs nog onder de 40.000 dollar (bijna 36.000 euro) komt te liggen, waarmee het een van de meest betaalbare elektrische auto's van dit moment zou zijn. Ook meldde Fisker eerder al dat de actieradius 400 tot 480 km zal zijn en dat er een 80 kWh lithium-ion accu in de Ocean zit.

De productie van de Ocean gaat eind 2021 van start en in 2022 moet de auto pas echt goed verkrijgbaar zijn.

Fisker Ocean, voorkant


Fisker Ocean, achterkant





zie ook Zie ook:
Citroën kondigt plug-in hybride C5 Aircross SUV Hybrid aan
Futuron is Kia's toekomstvisie op elektrische SUV-coupé
Chinese startup Byton onthult elektrische suv op CES 2018
Lamborghini Urus is de snelste suv ter wereld
Mitsubishi onthult volledig elektrische SUV e-EVOLUTION CONCEPT



Reageren  Reageren
comments powered by Disqus

Meer nieuws  Laatste nieuws
06-12Robot Ameca vertoont meer menselijke gezichtsuitdrukkingen (video)

14-10Realme 7 Pro verkrijgbaar in Europa

20-02Nieuw boek over ontstaan en succes Guerilla Games

30-01Deze iPhone van titanium is geïnspireerd door de Tesla Cybertruck (video)

30-01Elektrische Hummer bevestigd door GMC (video)

30-01Zo ziet de eerste smartwatch van Oppo eruit

24-01Maak je eigen Raspberry Pi mini-arcadekast

07-01Sony verrast op CES met elektrische auto Vision-S (video)

 
Filter:
SmartphonesTabletsGames en consolesCamera'sLaptopsAudio
TelevisiesOpslag-apparatuurWearables en smartwatchesAuto's en navigatiesystemenAccessoires en toebehorenGadgets en technologie
Video's
Schattige Cheetah-robotjes doen trucjes op een grasveldje
Schattige Cheetah-robotjes doen trucjes op een grasveldje
Tomatan voorziet je van tomaten tijdens het hardlopen
Tomatan voorziet je van tomaten tijdens het hardlopen
Ook apen kunnen verslaafd raken aan smartphone
Ook apen kunnen verslaafd raken aan smartphone
Sony komt weer met fantastisch PS4-reclamefilmpje!
Sony komt weer met fantastisch PS4-reclamefilmpje!
 Meer toffe filmpjes 
Veel gelezen
Nog een reden waarom je nooit elektronica in je auto moet laten liggen Nog een reden waarom je nooit elektronica in je auto moet laten liggenIedereen weet inmiddels dat het niet zo slim is om elektronica in je auto te laten liggen. De kans bestaat dan immers dat een ruit wordt ingetikt en je apparaten bij terugkomst verdwenen zijn. Sommige mensen laten echter toch bijvoorbeeld hun laptop liggen en verstoppen deze dan onder een stoel of in de achterbak, met het idee dat dieven dat dan niet zien. Ook dit is echter niet verstandig. »
Chinese smartphones
Realme 7 Pro verkrijgbaar in Europa Realme 7 Pro verkrijgbaar in Europa
Xiaomi komt met nieuwe 256GB-versie Redmi Note 8 Pro Xiaomi komt met nieuwe 256GB-versie Redmi Note 8 Pro
Blackview introduceert A80 Pro Blackview introduceert A80 Pro
Vivo S5 laat niet lang meer op zich wachten Vivo S5 laat niet lang meer op zich wachten
 Meer nieuws over Chinese smartphones 
Nostalgie
Sony VAIO UX nu met 64GB SSD Sony VAIO UX nu met 64GB SSDSony heeft zijn VAIO UX-umpc een flinke upgrade gegeven. Het apparaatje draait nu op Windows Vista Premium en is uitgerust met een snellere 1,2GHz Core 2 Solo U2200-processor en een 64GB SSD. De VAIO UX biedt een 4,5 inch scherm (1024 x 600), Wifi 802.11a/b/g, Bluetooth 2.0+EDR, een 1,3 megapixel webcam, een CF-slot, vingerafdrukscanner en 1GB geheugen. »


 

GADGETZONE © 2005-2023
Contact
Vacatures
Tip ons!
Algemene voorwaarden en privacy