nieuws | forum | reviews | webwinkels | contact | mobiel
datum vrijdag 3 september, 2010   uitgebreide lay-out (blog-mode)compacte lay-out  rss-feedRSS  TwitterTwitter  Gadgetzone HyveHyves


Japan wil voetbalwedstrijden in 3D uitzenden

Geschreven op donderdag 22 juli 2010 13:00:48, door Robert Hagen

Als Japan het WK voetbal van 2022 mag gaan organiseren, dan wil het land de wedstrijden in 208 landen in 3D gaan uitzenden. Dat heeft het Aziatische land laten weten aan de FIFA. Het project zou zo'n 6 miljard euro kosten. "Japan is leidend in de wereld op het gebied van deze technologie", aldus Motaki Inukai, de voorzitter van de Japanse voetbalbond.

De FIFA was op bezoek in Japan in het kader van een toch langs negen landen die het WK van 2018 of 2022 willen organiseren. Onder die landen bevinden zich ook Nederland en België. De verwachting is dat het WK van 2018 naar Europa gaat. Om die reden aast Japan alleen op het WK van 2022. De plannen van de Aziaten zijn bij de FIFA in ieder geval in goede aarde gevallen. "Het is een uitgebalanceerde mix tussen voetbaltraditie, moderne stadions en nieuwe technologie", zo liet teamleider Harold Mayne-Nicholls, tevens preses van de Chileense bond, weten. (bron: ANP)




zie ook Zie ook:

ViewSonic komt met lading 3D-apparaten op IFA
Samsung lanceert portable 3D Blu-rayspeler
Aiptek komt met 3D-fotolijstje
Nieuwe all-in-one pc MSI: full-HD en 3D
Blu-ray-spelers Sony met 3D en iPhone-app

vorige artikel | volgende artikel
Share |
permalinkprint artikel



reacties Reacties op dit artikel (2):

130/200 punten Patrick(22.07.2010 15:30) 0 citeer bericht

Lid sinds:
15-11-05
reacties (1548) (goud 2)
Wil iemand die meneer het verschil tussen ijshockey en voetbal uitleggen?

Tegen 2022 heb ik denk ik ook wel een 3D tv, dus ik zeg DOEN!

Dit bericht is voor het laatst gewijzigd op 22.07.2010 15:31
136/200 punten Robert(22.07.2010 16:57) 0 citeer bericht

Lid sinds:
13-11-05
reacties (565) (zilver 1)

Patrick schreef op 22.07.2010 :

Wil iemand die meneer het verschil tussen ijshockey en voetbal uitleggen? Tegen 2022 heb ik denk ik ook wel een 3D tv, dus ik zeg DOEN!Dit bericht is voor het laatst gewijzigd op 22.07.2010 15:31
Haha, die meneer kan er niks aan doen hoor. Ik kon even geen beter plaatje vinden. Het is overigens ook geen Japanner, maar een Koreaan

Reageer:
Lees voordat je een reactie plaatst even de regels door. Je kunt je ook aanmelden als vaste bezoeker, dan hoef je geen codes meer in te vullen en je kunt je berichten wijzigen.
Naam
Bericht
Wink Smile Sad Neutral Worship
Shocked Frown Confused Big grin Angry
Cool Laughing Mad Whistling Nerd
Razz Embarassed Crying or Very sad Yawn Thumbs up
Evil or Very Mad Drool Rolling Eyes Clap Thumbs down
help
Vul onderstaande cijfercode in om een reactie te kunnen plaatsen (voorbeeld: twee een drie vier = 2134):

vier vier drie zes


Meer nieuws  Laatste nieuws

02-09Toshiba onthult tablet Folio 100 op IFA(1)
02-09Samsung lanceert Bada-smartphone Wave TouchWiz(0)
02-09Philips Cinema 21:9 HD-tv goes 3D(1)
02-09Philips en O'Neill komen met nieuwe koptelefoons (video)(1)
02-09Samsung Galaxy Tab gepresenteerd op IFA (video)(5)
01-09Draadloos muziek streamen via Apple AirPlay(2)
01-09Motorola introduceert waterdichte smartphone Defy(0)
01-09HP voorziet Envy 17-laptop van 3D-scherm(0)
 
terugnaar voorpagina
 
Inloggen

naam

wachtwoord
onthouden

Categorieën Categorieën


mobiele telefoons mp3-spelers games en consoles digitale camera's en camcorders laptops en netbooks audio-apparatuur

televisies opslag-apparatuur fun en gadgets auto's en navigatiesystemen accessoires overig

Laatste reviews Laatste reviews


Review 3D led-tv LG 47LX6500Review Bluetooth-koptelefoon BeeWi BBH200Review oplaadmat Duracell myGrid

Events Events


Duitsland  IFA Berlijn3-8sep2010
Nederland  Innovation Awards2nov2010
Verenigde Staten  CES Las Vegas6-9jan2011
Spanje  Mobile World Congress14-17feb2011
Duitsland  CeBIT Hannover1-5mrt2011

HistoryVier jaar geleden ...


Nieuwe smartphone krijgt support van Intel
Nieuwe smartphone krijgt support van IntelOp het 3G World Congress in Hongkong is een nieuwe smartphone van RV Tec gepresenteerd. De specificaties van deze Pocket PC-telefoon zijn meer dan goed te noemen, maar het bijzondere is eigenlijk dat het toestel flink wordt gepromoot door Intel. »

 
Gadgetzone
Gadgetzone is een weblog met actueel nieuws over gadgets, elektronica, auto's, innovatie, games, design en technologie.


RSS Hyves Twitter
Tips
Heb je een goede tip voor Gadgetzone of heb je een suggestie voor verbetering van de website, stuur ons dan gerust een mailtje!
Bloggers gezocht
Lijkt het je leuk om nieuwsberichten te schrijven voor Gadgetzone? Stuur ons een mailtje en we nemen zo snel mogelijk contact met je op!
© 2005-2010
Algemene voorwaarden
Registreren

gadgetzone.nl
gadgetzone.be
gadgetzone.mobi