Acer heeft de Iconia W510 aangekondigd, een tablet met Windows 8 als besturingssysteem. Het apparaat heeft een 10,1 inch scherm (1.366 x 768 pixels) met een Gorilla Glass 2-coating en beschikt over een 1,5GHz dual-core Intel Atom Z2760-processor, 2GB RAM en tot 64GB opslagcapaciteit. Met een optionele toetsenbord-dock is het apparaat eenvoudig te veranderen in een laptop.
De W510 is uitgerust met een 8 megapixel camera, een microSD-kaartlezer, een micro-HDMI-aansluiting en een een micro-USB2.0-poort. De dock is voorzien van een normale USB2.0-poort en een extra batterij, die ervoor zorgt dat de tablet maar liefst 18 uur achter elkaar kan blijven werken in plaats van de standaard 9 uur.
De Iconia W510 is vanaf 9 november verkrijgbaar en gaat rond de 500 euro kosten. Het toetsenbord krijgt een prijs van circa 150 euro.
Muis Saitek met Touch-sensitive Scrolling Saitek heeft een muis gepresenteerd met Touch-sensitive Scrolling in plaats van het bekende scroll-wieltje. De draadloze muis, Obsidian genaamd, heeft een resolutie van 1.000 dpi, vijf knoppen en ziet er bovendien erg strak uit. Er wordt een dock bijgeleverd waarmee de muis kan worden opgeladen. »
Gadgetzone is een weblog met actueel nieuws over onder meer gadgets, smartphones, technologie, elektronica, innovatie, auto's, games en design.
TIPS
Heb je een goede nieuwstip voor Gadgetzone of heb je een suggestie voor verbetering van de website, maak dan gerust gebruik van onze contactpagina!
VACATURES
Ben je geïnteresseerd in gadgets en nieuwe technologie en lijkt het je leuk om hierover nieuwsberichten te schrijven op Gadgetzone? Kijk dan even hier.