Apple heeft maandag tijdens de WWDC in San Francisco een nieuw model van de MacBook Air gelanceerd. Het apparaat is uitgerust met de nieuwe Ivy Bridge-processor van Intel, met een 2GHz Core i7 (met Turbo Boost tot 3,2GHz) als duurste optie. Er zit een 720p FaceTime-camera in en het scherm heeft nu een resolutie van 1366 x 768 (11 inch) of 1440 x 900 pixels (13 inch).
De nieuwe modellen zijn tevens voorzien van USB3.0-poorten, maximaal 4GB (11 inch) of 8GB RAM (13 inch) en een SSD van 64GB (alleen het 11 inch model), 128GB of 256GB (alleen het 13 inch model). De nieuwe MacBook Airs zijn per vandaag al te vinden in de Apple Store.
Nieuwe kleuren Sony PSP Na de zwarte, witte en roze PSP komt Sony met nog twee nieuwe kleuren voor zijn portable gameconsole. Op 14 december wordt een zilverkleurige PSP gelanceerd, gevolgd door een blauwe versie op 22 december. »
Gadgetzone is een weblog met actueel nieuws over onder meer gadgets, smartphones, technologie, elektronica, innovatie, auto's, games en design.
TIPS
Heb je een goede nieuwstip voor Gadgetzone of heb je een suggestie voor verbetering van de website, maak dan gerust gebruik van onze contactpagina!
VACATURES
Ben je geïnteresseerd in gadgets en nieuwe technologie en lijkt het je leuk om hierover nieuwsberichten te schrijven op Gadgetzone? Kijk dan even hier.