Panasonic komt in Japan met een nieuwe lijn lcd-tv's die video kunnen opnemen op een SDXC-kaart. Op een 64GB SDXC-kaart, kunnen de tv's vijf uur video in Full HD-resolutie opslaan. Ook kunnen de Panasonic Viera G3 en X3 HD-video opnemen op een standaard externe harde schijf. In Japan zijn de nieuwe tv's vanaf februari verkrijgbaar.
Een SDXC kaart van 32 GB is gierend duur, waardoor je wel heel graag tv op zou moeten willen nemen om dat te kopen en;
Onze lieve kabelaars coderen steeds meer content, waardoor je waarschijnlijk de leukste dingen niet op kan nemen.
Daarom lijkt mij een uitzending gemist app in je tv handiger. Kan je later het gewoon op je gemak terug kijken.
Wat is het design van Panasonic overigens verschrikkelijk behoudend! Het is de Subaru onder de televisies. Technisch subliem, maar uiterlijk...brrr
Samsung Syncmaster 225BW 22 inch lcd-monitor Samsung heeft zijn grootste lcd-monitor tot nu toe geïntroduceerd, de Syncmaster 225BW. Deze heeft een scherm met een beelddiagonaal van 22 inch en een native resolutie van 1680 x 1050 pixels. Het contrast is 700:1 en de reactietijd 5ms. De monitor heeft DVI- en composietaansluitingen. »
Gadgetzone is een weblog met actueel nieuws over onder meer gadgets, smartphones, technologie, elektronica, innovatie, auto's, games en design.
TIPS
Heb je een goede nieuwstip voor Gadgetzone of heb je een suggestie voor verbetering van de website, maak dan gerust gebruik van onze contactpagina!
VACATURES
Ben je geïnteresseerd in gadgets en nieuwe technologie en lijkt het je leuk om hierover nieuwsberichten te schrijven op Gadgetzone? Kijk dan even hier.