nieuws | forum | reviews | webwinkels | contact | mobiel
datum vrijdag 3 september, 2010   uitgebreide lay-out (blog-mode)compacte lay-out  rss-feedRSS  TwitterTwitter  Gadgetzone HyveHyves


Monitor Acer heeft eigen OS en Wi-Fi

Geschreven op zaterdag 6 maart 2010 00:57:36, door Robert Hagen

Acer heeft vrijdag zijn eerste 'intelligente' lcd-monitor aangekondigd: de D241H. Deze is uitgerust met Wi-Fi en beschikt over een eigen minibesturingssysteem. Zonder dat de 24 inch monitor is aangesloten op een computer, kun je toch het internet op en gebruik maken van bijvoorbeeld nieuws-widgets.




Ook biedt de D241H een mediaspeler en de mogelijkheid om foto's op het scherm weer te geven. Het beeld heeft een full-HD resolutie (1080p) met een dynamische contrastverhouding van 80.000:1 en een reactietijd van 2ms. Het apparaat is voorzien van onder meer een hdmi-aansluiting, een geheugenkaartlezer en een USB-hub (twee poorten). De D241H is geschikt voor pc's en voor Macs. Over de prijs en de lanceringsdatum is nog niets bekend.

[Electronista]


zie ook Zie ook:

Toshiba onthult tablet Folio 100 op IFA
Apple iOS 4.1 biedt HDR-foto's en Game Center
Archos kondigt vijf nieuwe Android-tablets/pmp's aan
Microsoft Street Slide: beter dan Google Street View? (video)
Tien nieuwe lcd-monitoren van AOC
Mimo komt met 10 inch USB-monitor

vorige artikel | volgende artikel
Share |
permalinkprint artikel



reacties Reacties op dit artikel (0):

 Er zijn nog geen reacties op dit bericht...

Reageer:
Lees voordat je een reactie plaatst even de regels door. Je kunt je ook aanmelden als vaste bezoeker, dan hoef je geen codes meer in te vullen en je kunt je berichten wijzigen.
Naam
Bericht
Wink Smile Sad Neutral Worship
Shocked Frown Confused Big grin Angry
Cool Laughing Mad Whistling Nerd
Razz Embarassed Crying or Very sad Yawn Thumbs up
Evil or Very Mad Drool Rolling Eyes Clap Thumbs down
help
Vul onderstaande cijfercode in om een reactie te kunnen plaatsen (voorbeeld: twee een drie vier = 2134):

vier een twee drie


Meer nieuws  Laatste nieuws

02-09Toshiba onthult tablet Folio 100 op IFA(1)
02-09Samsung lanceert Bada-smartphone Wave TouchWiz(0)
02-09Philips Cinema 21:9 HD-tv goes 3D(1)
02-09Philips en O'Neill komen met nieuwe koptelefoons (video)(1)
02-09Samsung Galaxy Tab gepresenteerd op IFA (video)(5)
01-09Draadloos muziek streamen via Apple AirPlay(2)
01-09Motorola introduceert waterdichte smartphone Defy(0)
01-09HP voorziet Envy 17-laptop van 3D-scherm(0)
 
terugnaar voorpagina
 
Inloggen

naam

wachtwoord
onthouden

Categorieën Categorieën


mobiele telefoons mp3-spelers games en consoles digitale camera's en camcorders laptops en netbooks audio-apparatuur

televisies opslag-apparatuur fun en gadgets auto's en navigatiesystemen accessoires overig

Laatste reviews Laatste reviews


Review 3D led-tv LG 47LX6500Review Bluetooth-koptelefoon BeeWi BBH200Review oplaadmat Duracell myGrid

Events Events


Duitsland  IFA Berlijn3-8sep2010
Nederland  Innovation Awards2nov2010
Verenigde Staten  CES Las Vegas6-9jan2011
Spanje  Mobile World Congress14-17feb2011
Duitsland  CeBIT Hannover1-5mrt2011

HistoryVier jaar geleden ...


Nieuwe smartphone krijgt support van Intel
Nieuwe smartphone krijgt support van IntelOp het 3G World Congress in Hongkong is een nieuwe smartphone van RV Tec gepresenteerd. De specificaties van deze Pocket PC-telefoon zijn meer dan goed te noemen, maar het bijzondere is eigenlijk dat het toestel flink wordt gepromoot door Intel. »

 
Gadgetzone
Gadgetzone is een weblog met actueel nieuws over gadgets, elektronica, auto's, innovatie, games, design en technologie.


RSS Hyves Twitter
Tips
Heb je een goede tip voor Gadgetzone of heb je een suggestie voor verbetering van de website, stuur ons dan gerust een mailtje!
Bloggers gezocht
Lijkt het je leuk om nieuwsberichten te schrijven voor Gadgetzone? Stuur ons een mailtje en we nemen zo snel mogelijk contact met je op!
© 2005-2010
Algemene voorwaarden
Registreren

gadgetzone.nl
gadgetzone.be
gadgetzone.mobi