Een enthousiaste bezitter van een Nikon D3X heeft een levensgrote beeltenis van de spiegelreflexcamera op zijn arm laten tatoeëren. De man stuurde hierover een e-mail naar Nikon. Naar eigen zeggen is hij al 25 jaar fotograaf en wil hij sinds hij een camera van Nikon heeft, nooit meer iets anders.
Het komt niet zo heel vaak voor dat mensen gadgets op hun lichaam laten tatoeëren. Eerder liet een Britse PlayStation 3-fan een PS3-logo op zijn arm zetten en nam een Amerikaanse Zune-bezitter enkele Zune-tattoos.
Moderne techniek in een oud jasje Misschien herinner je ze nog wel, de eerste draadloze telefoons. Zo groot dat je er een speciale tas voor nodig had en met het gewicht van een pasgeboren kind. Een van die eerste gsm's (hoewel, dat netwerk bestond toen ook nog niet) was de Motorola DynaTac. »
Gadgetzone Gadgetzone is een weblog met actueel nieuws over gadgets, elektronica, auto's, innovatie, games, design en technologie.
Tips Heb je een goede tip voor Gadgetzone of heb je een suggestie voor verbetering van de website, stuur ons dan gerust een mailtje!
Bloggers gezocht Lijkt het je leuk om nieuwsberichten te schrijven voor Gadgetzone? Stuur ons een mailtje en we nemen zo snel mogelijk contact met je op!