De opvolger van de iPad mini krijgt een beter scherm met een veel hogere resolutie van 2048 x 1536 pixels, oftewel 324 ppi. Dat weet de Chinese site My Drivers te melden op basis van informatie afkomstig van Taiwanese onderdelenleveranciers van Apple. De genoemde resolutie is even hoog als die van de vierde generatie iPad, maar doordat het scherm van de iPad mini een stuk kleiner is (7,9 tegenover 9,7 inch) is de pixeldichtheid hoger.
Met 324 ppi zou het scherm nagenoeg even scherp zijn als dat van de iPhone 5 (326 ppi). Het scherm van de huidige 9,7 inch iPad heeft een pixeldichtheid van 'slechts' 264 ppi.
Momenteel beschikt de iPad mini over een display met een resolutie van 1024 x 768 pixels (163 ppi). Veel concurrerende tablets hebben een scherper scherm. Zo is de Nexus 7 voorzien van een 7 inch scherm met een resolutie van 1280 x 800 pixels (216 ppi).
Zo is de Nexus 7 32gb voorzien van een prijskaartje met €250 en de ipad mini 32 gb €408,-
Michael• 07.02.2013 19:18
Was wel te verwachten. Erg slecht van Apple.
Maar de concurrentie, in brede zin genomen, heeft echt geen scherpere beeldschermen. een samsung note of inderdaad de nexus misschien
Logitech Alto-toetsenbord voor laptops De nieuwste laptops zijn tegenwoordig zo krachtig dat ze makkelijk een desktop-pc kunnen vervangen. Het is alleen niet echt prettig om er langdurig mee te werken, ondanks dat je er allerlei standaarden en een extra toetsenbord bij kunt kopen. Logitech komt daarom nu met de Alto, een toetsenbord en laptopstandaard in-een. »
Gadgetzone is een weblog met actueel nieuws over onder meer gadgets, smartphones, technologie, elektronica, innovatie, auto's, games en design.
TIPS
Heb je een goede nieuwstip voor Gadgetzone of heb je een suggestie voor verbetering van de website, maak dan gerust gebruik van onze contactpagina!
VACATURES
Ben je geïnteresseerd in gadgets en nieuwe technologie en lijkt het je leuk om hierover nieuwsberichten te schrijven op Gadgetzone? Kijk dan even hier.