Opnieuw zijn er foto's uitgelekt van de door LG geproduceerde Nexus 4. De afgelopen weken verschenen al diverse foto's van het toestel, dat mogelijk op 29 oktober wordt onhuld, op internet. Volgens de geruchten is de Nexus 4 uitgerust met een 4,7 inch True HD IPS+-scherm met een resolutie van 1.184 x 768 of 1.280 x 768 pixels. Ook zou de smartphone zijn voorzien van een 1,5GHz quad-core Snapdragon S4 Pro-processor, 2GB RAM, 8GB/16GB opslagcapaciteit, een 8 megapixel camera en een 1,3 megapixel camera aan de voorkant.
De Nexus 4 is naar verluidt 9,1 mm dik en beschikt over een batterij met een capaciteit van 2.100mAh. Over de Android-versie waarop het toestel draait, wordt nog druk gespeculeerd. Mogelijk gaat het om Android 4.2.
Zoveel verschilt deze dan toch niet met de Nexus van Samsung? Wel mooi toestel maar weet niet of google hier goed aan doet. Je weet hoe het zit met LG toestellen...
Logitech Alto-toetsenbord voor laptops De nieuwste laptops zijn tegenwoordig zo krachtig dat ze makkelijk een desktop-pc kunnen vervangen. Het is alleen niet echt prettig om er langdurig mee te werken, ondanks dat je er allerlei standaarden en een extra toetsenbord bij kunt kopen. Logitech komt daarom nu met de Alto, een toetsenbord en laptopstandaard in-een. »
Gadgetzone is een weblog met actueel nieuws over onder meer gadgets, smartphones, technologie, elektronica, innovatie, auto's, games en design.
TIPS
Heb je een goede nieuwstip voor Gadgetzone of heb je een suggestie voor verbetering van de website, maak dan gerust gebruik van onze contactpagina!
VACATURES
Ben je geïnteresseerd in gadgets en nieuwe technologie en lijkt het je leuk om hierover nieuwsberichten te schrijven op Gadgetzone? Kijk dan even hier.