HTC heeft in Japan 's werelds eerste smartphone met een 5 inch Full HD scherm (1920 x 1080 pixels) geïntroduceerd. Het 'Super LCD 3'-scherm heeft een pixeldichtheid van maar liefst 440ppi. Nog geen enkele andere fabrikant heeft een smartphone met een dergelijk scherm aangekondigd. Ter vergelijking: het 'Retina'-scherm van de iPhone 5 heeft een pixeldichtheid van 326ppi. Uiteraard is het toestel, dat draait op Android 4.1, een echte krachtpatser met onder meer een 1,5GHz quad-core APQ8064-processor en 2GB RAM.
De HTC J Butterfly, zoals het apparaat voluit heet, biedt verder een 8 megapixel camera die 1080p-video kan opnemen, een 2,1 megapixel frontcamera, 16GB opslagcapaciteit, een microSDHC-kaartlezer, Wi-Fi 802.11a/b/g/n, Bluetooth 4.0 (LE), NFC, LTE en een batterij met een capaciteit van 2.020mAh. De telefoon weegt slechts 140 gram en is nog waterdicht ook, volgens de IPX5-standaard.
In Japan is de HTC J Butterfly (HTL21) vanaf december verkrijgbaar in de kleuren zwart, wit en rood.
denk dat dit me nieuwe smartphone wordt. heb al weer 10 maanden met de htc sensation XE word al weer een beetje saai! .Hoop dat er veel nieuwe functies op zitten!
Samsung Syncmaster 225BW 22 inch lcd-monitor Samsung heeft zijn grootste lcd-monitor tot nu toe geïntroduceerd, de Syncmaster 225BW. Deze heeft een scherm met een beelddiagonaal van 22 inch en een native resolutie van 1680 x 1050 pixels. Het contrast is 700:1 en de reactietijd 5ms. De monitor heeft DVI- en composietaansluitingen. »
Gadgetzone is een weblog met actueel nieuws over onder meer gadgets, smartphones, technologie, elektronica, innovatie, auto's, games en design.
TIPS
Heb je een goede nieuwstip voor Gadgetzone of heb je een suggestie voor verbetering van de website, maak dan gerust gebruik van onze contactpagina!
VACATURES
Ben je geïnteresseerd in gadgets en nieuwe technologie en lijkt het je leuk om hierover nieuwsberichten te schrijven op Gadgetzone? Kijk dan even hier.