Broadway 2T verstuurt live tv-beelden naar je smartphone
 Geschreven op woensdag 13 april 2011 21:27:11, door Robert Hagen
PCTV Systems introduceerde woensdag de Broadway 2T, een apparaatje waarmee live tv- of andere videosignalen van thuis via Wi-Fi of 3G kunnen worden doorgestuurd naar je iPhone, iPad, netbook, laptop of computer, waar ook ter wereld. Zodra je onderweg bent, kun je tv-beelden van thuis kijken via de webbrowser, er is zelfs geen speciale software (app) vereist. PCTV Systems dicht hiermee naar eigen zeggen het gat tussen tv en internet.
Volgens PCTV Systems hoeft je de Broadway alleen maar op een goede plek voor tv-ontvangst te plaatsen en draadloos (802.11n) of bedraad verbinding te laten maken met je router. De Broadway 2T kan vervolgens tv- of videosignalen via WLAN of internet doorsturen naar de eerder genoemde apparaten. Nog in het tweede kwartaal wordt via te downloaden firmware de lijst met ondersteunde clients bovendien nog uitgebreid met Android-smartphones en -tablets.
De Broadway 2T beschikt over een dubbele DVB-T ontvanger, een MPEG-4 H.264 hardware-encoder en Wi-Fi 802.11n. Een externe videobron (bijv. Digitenne- of kabeldecoder, videocamera) kan aangesloten worden op de S-Video of composiet video-ingang en er is een stereo-ingang voor geluid. Live tv-beelden worden hardwarematig geconverteerd naar het H.264-formaat en vervolgens doorgestuurd via LAN of internet naar het mobiele apparaat of de computer. De conversie van MPEG2 live tv naar het H.264-formaat leidt tot betere beeldkwaliteit en een langere batterijduur op het mobiele apparaat. De iPad, iPhone en soortgenoten hebben immers native hardware-ondersteuning voor het afspelen van H.264 video.
Volgens PCTV Systems is de Broadway momenteel de enige beschikbare stand-alone tv-ontvanger voor consumenten die draadloos verbinding maakt met een router en een live tv-signaal kan versturen via internet. Het apparaat is per direct verkrijgbaar en heeft een adviesprijs van 199,95 euro. Het product wordt geleverd met een DVB-T antenne, een netwerkkabel en een wall mounting kit.
Schrijf een review over dit product! »
Zie ook:
 NETGEAR introduceert Push2TV
|
Reacties op dit artikel (4): |
|
| gericht op een kleine doelgroep smartphone gebruikers die veel geld hebben en het geen ramp is als zij hun data limiet overscrijden |  |
|
| Datalimiet met DVB-T ?? |  |
|
| Ook leuk voor de expat/emigrant die in het buitenland de Nederlandse ongecodeerde zenders wil ontvangen. Je hebt dan alleen nog iemand in Nederland nodig waar je dit apparaat neer kan zetten |  |
|
| Hey kloothommels wat is met internationaal werkende mensen die een week of 5 aan 1 stuk in rusland zitten. Heeft niks met geld te doen ie puur een kwestie van op de hoogte blijven van wat er gebeurt in eigen land. |  |
|
|
Laatste nieuws

|
| |
|  |
|