Home
nieuws reviews forum webwinkels contact
blog-weergavecompacte weergave  rss-feed  Twitter  Facebook

Sony Rolly voor muziek en 'entertainment'

Geschreven op 10.09.07, door Robert Hagen

Sony heeft eindelijk de 'Rolly SEP-10BT Sound Entertainment Player' officieel aangekondigd. De Rolly is een enigszins vreemde combinatie van een robotje en een mp3-speler die mp3, atrac en aac kan afspelen via Bluetooth 2.0 met A2DP/AVRCP of vanaf het interne geheugen van 1GB. De Rolly 'danst' op de muziek die wordt afgespeeld.

Je kunt Rolly dansjes aanleren via de bijgeleverde 'Motion Editor' en eventueel zijn dans-moves delen met je vrienden via internet.

Het is ook mogelijk om de Rolly alleen maar muziek af te laten spelen, zonder dansjes dus. De batterij gaat dan 5 uur mee, met dansjes erbij is dat 4 uur. Als je ook nog Bluetooth gebruikt gaat de batterij maar 3,5 uur mee.

Grappig om te weten is dat je het volume van de Rolly kunt aanpassen door de speler met de klok mee of tegen de klok in te draaien.

De prijs in Japan wordt 40.000 yen, oftewel zo'n 235 euro. De Rolly is in het Verre Oosten vanaf 29 september verkrijgbaar.

























[Newlaunches.com]


vorige artikel | volgende artikel

zie ook Zie ook:

Nieuwe speaker Sony streamt muziek via Wi-Fi, Bluetooth en AirPlay
Sony introduceert draadloze speakers met Wi-Fi en AirPlay
Sony introduceert hi-fisysteem CMT-V50iP
Nieuwe hoofdtelefoon Sony met 7.1-kanaals surround-sound
Speakerdock Sony met 9 inch lcd-scherm
Sony komt met nieuw 3D-tv surround sound-systeem


reacties Reacties op dit artikel (16):
120/200 punten
zilver met 1 streep
profiel
reacties 615
Lid sinds:
02-07-07
 
Syl.The.Boy• 10.09.2007 18:17 citeer bericht

Ik vind het maar een raar ding. Het is opzich wel geinig maar je hebt er zo weinig aan. Misschien wel leuk voor kleine kinderen alleen de prijs is een beetje aan de hoge kant.
122/200 punten
brons met 2 strepen
profiel
reacties 255
Lid sinds:
12-08-07
 
Overlord• 10.09.2007 18:59 citeer bericht

Wat Syl zegt, het is wel grappig maar je hebt er niks aan en hij is nog duur ook!
174/200 punten
zilver met 2 strepen
profiel
reacties 891
Lid sinds:
05-11-07
 
Techmode• 11.09.2007 12:35 citeer bericht

heel duur, voor 150 euro zou ik nog willen komen, maar denk ook niet dat het naar europa komt. trouwens hoe meld je aan op deze site.
141/200 punten
goud met 1 streep
profiel
reacties 1643
Lid sinds:
15-11-05
 
Patrick• 11.09.2007 14:19 citeer bericht

Volgens mij ben je binnenkort helemaal the man! op het schoolplein met zo'n rolly! Toch leuk om de meester of juf mee te klieren!
 
Joost Donkers• 11.09.2007 17:41 citeer bericht

Ik zie ze er wel mee spelen hoor, die Japanners! Ik denk niet dat deze speler naar Nederland komt...
 
geerteken• 13.09.2007 14:25 citeer bericht

waarom niet?….ik heb hem en zijn grotere broer de “miuro” al besteld in japan….want op elke site in belgie en nederland verteld men altijd:we zien het nut er niet van in ….200 euro is te veel enz….
als we zo altijd blijven vasthouden aan de pre-history …zullen we nooit de nieuwste technieken hier bij ons zien !!!!!
waanom dan nog een site over gadgets en nieuwe technologie maken ,als alles toch maar voor de jappaners is
foei !!!!belgen en nederlanders !!!!(ben zelf ook belg zulle)
ps en het is niet allen zo maar wat ronddansen….er zit goede software bij met eigen navigatiecontructie enz…. en dat allemaal voor SLECHTS 233 EURO !!!
 
Dexx• 20.05.2008 15:59 citeer bericht

lol, yeah.. ik heb em ook en we kunnen nu de USA versie is er nou ook
 
dexx• 20.05.2008 16:01 citeer bericht

Oeps, lomp nederlands
ik bedoel, de Amerikaanse versie is nou ook te koop ;)
 
william• 10.08.2008 13:10 citeer bericht

lijkt me wel lache,...ik ga er zekerrr 1 kopen!
 
Freek• 25.04.2009 17:05 citeer bericht

Ach joh, over een jaartje is dat ding 150 euries, en dan heb je al lang weer andere technologie, wacht maar gewoon ff totdat de markt dit geval door heeft, komt er concurrentie, heb je betere producten want dan is het verder ontwikkeld, en de prijzen schieten omlaag vanwege de concurrentie, ikbedoel dat heb je nu al met al die touch- telefoons.
 
ashwin• 24.02.2011 16:17 citeer bericht

waar koop je het of bestel je het ik wil er 1...
iemand een ideee
 
michael• 25.04.2011 14:10 citeer bericht

duur ding.. ik weet zeker dat het explodeert als het dubstep afspeelt
 
Zico• 03.08.2011 22:45 citeer bericht

Lol haaha 40.000 yen is 0,36 cent Dus denk ik niet 20 nog wat
 
Michael• 23.04.2012 00:35 citeer bericht

Zico je moet ook niet 40,000 Yen converten maar 40000 anders is het inderdaad 0.37 cent nu......
 
masterboy• 02.08.2012 04:51 citeer bericht

weet iemand waar je een rolly koopt
 
Coolboy• 01.05.2013 12:17 citeer bericht

Nee maar ik zou het ook wel willen

Reageer

Wanneer je reageert, dien je je aan de regels te houden. Je kunt je ook aanmelden, dan hoef je geen codes meer in te vullen en je kunt je berichten wijzigen.

Naam
Bericht
Wink Smile Sad Neutral Worship
Shocked Frown Confused Big grin Angry
Cool Laughing Mad Whistling Nerd
Razz Embarassed Crying or Very sad Yawn Thumbs up
Evil or Very Mad Drool Rolling Eyes Clap Thumbs down
help
Vul onderstaande cijfercode in om een reactie te kunnen plaatsen (voorbeeld: twee een drie vier = 2134):

een drie twee een


Meer nieuws  Laatste nieuws

21-05Microsoft onthult nieuwe gameconsole Xbox One (video)0
21-05'Apple test 1,5 inch OLED-touchscreen voor smartwatch'0
20-05Sony toont PlayStation 4 in YouTube-filmpje (video)0
10-05Nieuwe mp3-speler iriver kost duizend euro (video)3
08-05Manchester City biedt fans live videodiensten in stadion1
07-05Full HD smartphone Vivo Xplay is met één hand te bedienen0
06-05'Nintendo wil smartphonegames speelbaar maken op Wii U'0
06-05Samsung kondigt budgetsmartphone Galaxy Core aan0
 
home
 
Inloggen
[Registreer]

naam

wachtwoord
onthouden


mobiele telefoons tabletcomputers games en consoles digitale camera's en camcorders laptops en netbooks audio-apparatuur

televisies opslag-apparatuur mp3-spelers auto's en navigatiesystemen accessoires overig


Trending topics


YouTube Playlist

Laatste reviews/vragen


Forum


Events

Nederland  Nationale AV Dagen6-7apr2013
Verenigde Staten  E311-13jun2013
Duitsland  IFA Berlijn6-11sep2013
Verenigde Staten  CES7-10jan2014

Terug in de tijd...

Nintendo maakt titels Wii Virtual Console bekend
Nintendo maakt titels Wii Virtual Console bekendNintendo heeft vandaag een lijstje met gametitels voor de Wii Virtual Console uitgebracht. Games voor de Virtual Console op de Wii kun je kopen (downloaden) met Wii Points. Ze kunnen worden opgeslagen in het interne geheugen van de Wii of op SD-kaart. Er zullen titels verkrijgbaar zijn van de NES, SNES, N64, Genesis en TurboGrafx. »

We like...

Engadget
Gizmodo
The Verge
Dvice
Tech Radar
Electronista
OhGizmo!
Headliner.nl

 

GADGETZONE

Gadgetzone is een weblog met actueel nieuws over onder meer gadgets, smartphones, technologie, elektronica, innovatie, auto's, games en design.



TIPS

Heb je een goede nieuwstip voor Gadgetzone of heb je een suggestie voor verbetering van de website, maak dan gerust gebruik van onze contactpagina!

VACATURES

Ben je geďnteresseerd in gadgets en nieuwe technologie en lijkt het je leuk om hierover nieuwsberichten te schrijven op Gadgetzone? Kijk dan even hier.

© 2005-2013

Algemene voorwaarden
RSS-feed

gadgetzone.nl
gadgetzone.be
gadgetzone.mobi
















SOCIAL MEDIA

Twitter Facebook